Přednáška „Jak jsem si dovolila jíst jenom trávu“ aneb o cestě k raw

Tak jsem dnes zveřejnila na youtube toto video o svém sebeuzdravování z astmatu a jiných neduhů a tedy i cestě k raw.  Toto video jsem natočila pro coronavirový online Allfest, na který jsem byla pozvána.
Napadlo mi, že je škoda nechat ho ležet ladem, když už jsem si s ním dala tu práci 🙂 a může vás třeba inspirovat.
BTW: Dnes už nejsem 100% raw, ale velký úplný návrat to není, vyhovuje mi raw, ale také svoboda 🙂

Kamarád mě pozval na Allfest 2020 s tématy tělo, pohyb, výživa. Občas totiž vyprávím přátelům svůj příběh, když potřebují povzbuzení ke své síle a zodpovědnosti za své tělo. A tak mě společně s jinými přáteli postrčil za hranice komfortu, abych příběh poslala do světa dál.

A protože situace kolem koronaviru festival proměnila na online akci, natočila jsem tímto svou první videopřednášku s názvem „Jak jsem si dovolila jíst jenom trávu“aneb “Co jsem si umožnila, když jsem se stala vegankou”. I když ve videopřednášce chybí osobní kontakt a diskuze, můžete si tuto ji poslechnout odkukoliv a kdykoliv, protože jsem se rozhodla dnes na youtube zveřejnit.

Vyprávím tu příběh nejen o jídle, ale i o výživě jako takové, tedy i o tom, jaké to je, když víme, co nás skutečně vyživuje, oživuje a dělá nám dobře.

Je to příběh o umožňování cítit se v těle zase dobře, o vegetariánství i raw stravě, o sebeléčení z astmatu, alergií, migrén, akné i potrácivosti a o 8 nalezených principech, které posilují pocity štěstí, a tím i zdraví a imunitu.

Můžete se tu se mnou naladit na intuitivní přístup k jídlu a životu, kdy je možné jíst plně podle svého vnitřního pocitu zdravě, a dovolit si jíst i jen tu “trávu”, když vašemu tělu dělá dobře, jako mně třeba jemné raw veganské jídlo, k jehož ochutnávce vás zvu na www.jemneraw.cz.

Poslechněte si zkušenosti z mého výživového cestování, které se začlo kolem mých šestnácti let, a kdy mě ta jiná výživa přinejmenším z poloviny pomohla uzdravit své tělo, stát se maminkou dvou dětí, a najít toho nejlepšího výživového poradce, který mi dovoluje jíst si třeba i to samé, pro okolí „nevýživné”, a přesto se cítím velmi dobře a jsem celý rok zdravá (určitě na 90%).

A k tomu jsem vám do dnešních dnů plných strachů nejen o zdraví přidala 8 vypozorovaných principů, které mi vedle jídla významně posilují pocity štěstí a tím i imunitu a zdraví.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.